Жителі Коболчинського старостинського округу продовжують роботу з благоустрою території

Дата: 02.05.2023 09:44

Зокрема, днями прибрано територію села, придорожньої смуги, спортивного майданчика та яру. Активно долучились до прибирання учні місцевого закладу загальної середньої освіти. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Найкраще це розуміють саме дітки, адже ще зі школи їх вчать, що дбати про благоустрій та чистоту – особиста справа кожного.

Окрім того, працівники Коболчинського старостинського округу, закладу культури, бібліотеки-філії, відділення зв'язку, закладів загальної середньої та дошкільної освіти села Коболчин попрацювали над облаштуванням огорожі вздовж центрального в'їзду до населеного пункту, оновили та облаштували пам'ятник загиблим воїнам-односельцям, а також господарські споруди, розташовані в центрі села.

Дякуємо жителям села Коболчин, які активно долучаються до благоустрою та санітарної очистки території населеного пункту.

Особлива подяка учням закладу загальної середньої освіти села Коболчин, а також педагогічному колективу за небайдужість та участь у важливій спільній справі.