Впорядковано територію центрального парку міста Сокиряни
Працівники Сокирянської міської ради, центральної бібліотеки, закладу дошкільної освіти «Веселка» міста Сокиряни, Сокирянського ліцею, Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи, комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій», відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та небайдужі жителі міста Сокиряни впорядкували територію парку відпочинку в місті Сокиряни. Паркову зону прибрано від опалого листя, сухих гілок та решток дерев, побутового сміття, розчищено від бруду пішохідні доріжки, прибрано відходи будівельних матеріалів, які залишились після влаштування тротуарної доріжки за межами парку. Найближчим часом планується покосити траву.
Прибрано й прилеглу до парку територію стадіону, який також став місцем для відпочинку молоді.
Завдяки спільним зусиллям громадян, які долучились до важливої справи, місця відпочинку прибрані та комфортні для жителів та гостей міста.
Хороша справа - має хороші наслідки і приносить користь. Тепер найголовніше – поважати працю людей та зберігати територію місця загального відпочинку в чистоті.
Дякуємо всім, хто долучився до акції з благоустрою території парку.