Відійшов у вічність Заслужений працівник культури України – Петро Федорович Серотюк

Дата: 08.05.2023 15:37

Сумна звістка сколихнула Сокирянщину. На 79-му році життя перестало битись серце видатного митця Петра Федоровича Серотюка. 30 травня він мав би святкувати свій 80-річний ювілей.

Петро Федорович народився в селі Шебутинці та проживав в селі Романківці. Під його авторитетним керівництвом виховувалось не одне покоління баяністів, чиї імена відомі не тільки на території України, але й за її межами.

Все своє життя Петро Серотюк присвятив навчанню гри на баяні дітей Сокирянщини, працюючи викладачем по класу баяна Сокирянської музичної школи ім М. Мафтуляка. Серед учнів Петра Федоровича - і його доньки, відомі баяністки – Ірина та Марія.

Сокирянська міська рада та особисто міський голова Василь Козак з глибоким болем висловлюють найщиріші співчуття донькам – Ірині та Марії,  всім рідним і близьким Петра Федоровича, з приводу смерті найдорожчої в житті людини.

Нехай добрий, світлий спомин про Петра Федоровича Серотюка назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам’ять!