«Благоустрій та лад на території – приклад свідомого ставлення до навколишнього середовища та запорука гарного настрою».

Дата: 09.05.2023 12:19

«Благоустрій та лад на території – приклад свідомого ставлення до навколишнього середовища та запорука  гарного настрою».

Кажуть у Шебутинецькому старостинському окрузі, адже у погожі  весняні дні, тут не стихає робота.

Впорядковані спортивні та дитячі майданчики, парки та сквери, прибережна зона місцевої річки, сільські кладовища, несанкціоновані сміттєзвалиша, прибудинкові території, адмінбудівлі, пам’ятники, зупинки громадського автотранспорту, кювети вздовж автошляхів тощо – як свідчення того, що прибирання місцевості – справа спільна, а об’єднавши зусилля можна зробити ще більше.

Жителі населених пунктів, які входять до Шебутинецького старостинського округу (Шебутинці, Лопатів, Покровка), потрудилися на славу. Виконували також і будівельні роботи: відремонтували сходи до адмінприміщення старостату та знешкодили аварійний нежитловий будинок у селі Шебутинці, куди часто навідувались гратися діти. Окрім того, висадили і чимало зелених декоративних насаджень.

На зробленому не планують зупинятися! Адже про благоустрій потрібно дбати постійно! А спільними зусиллями – і справи легше вдаються!

Тож закликаємо громадян підтримувати чистоту не тільки біля своїх домогосподарств, але й громадських місцях!

Від нас залежить як виглядатиме наш край «завтра»!