Щирі вітання із перемогою у Всеукраїнському фестивалі!

Дата: 10.05.2023 10:36

Нещодавно підбито підсумки фінального етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023». Серед учасників була і  представниця Сокирянської громади.

Загалом у фестивалі  взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, центрів дитячої та юнацької творчості, навчально-виховних комплексів, закладів загальної середньої освіти із 24 регіонів України.

Вітаємо з перемогою та вагомим здобутком ученицю закладу загальної середньої освіти №1 м. Сокиряни Софію Бєдну та її наставників Ларису Георгіївну Пошак і Євгена Миколайовича Столяра.

За результатами фінального етапу конкурсу та висновків журі, Софію нагороджено Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за переможне І місце.

Фестиваль проходив в дистанційному режимі під гаслом «Дика природа», мав на меті активізацію роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

Зичимо Софії та її керівникам успіхів та наснаги для нових звершень!