Благодійники надали 18 додаткових джерел енергопостачання для потреб закладів освіти та охорони здоров’я громади

Дата: 10.05.2023 17:43

Значну матеріально-технічну підтримку у вигляді генераторів вказаним установам надала громадська організація «Ініціатива Е+», голова громадської організації - Валентина Варава.

Пристрої використовуватимуть для організації роботи закладів освіти та охорони здоров'я, які надають послуги як жителям громади так і внутрішньо переміщеним особам, які проживають на її території.

13 генераторів, разом із моторною олією до них, направлено для потреб освітніх закладів - ОЗ "Василівський ліцей", ЗДО "Барвінок" м.Сокиряни, ЗЗСО №1 м.Сокиряни, ОЗ "Романковецький ліцей ім.академіка К.Ф.Поповича", Сокирянський ліцей, ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Коболчин та Селищанський НВК. 5 - до амбулаторій загальної практики-сімейної медицини сіл Білоусівка, Михалкове, Романківці, Шебутинці та Ломачинці.

Надані установки дозволять вчасно реагувати на виклики, які матимуть місце у разі повного припинення енергопостачання, що надзвичайно важливо в умовах повномасштабної війни.

Дякуємо громадській організації «Ініціатива Е +» та безпосередньо її голові - Валентині Вараві за небайдужість у цей важкий час! Цінуємо вашу підтримку!