В приміщенні будинку культури села Вітрянка облаштовано приміщення для дозвілля молоді

Дата: 12.05.2023 16:23

Працівники Вітрянського старостинського округу спільно працівниками сфери культури села Вітрянка оновили фоє місцевого будинку культури. Зокрема, в приміщенні зроблено косметичний ремонт, встановлено вішалки для одягу, столи для гри в настільний теніс та більярд.

Як зауважує староста Вітрянського старостинського округу, всі роботи проведено за ініціативи та зусиллями працівників старостинського округу й сфери культури.

«Все зроблено для того, аби місцева молодь мала змогу проводити свій вільний час з користю» - пояснює Михайло Зелінський.

Окрім того, що в приміщенні встановлено столи для гри в більярд та настільний теніс, працівники старостинського округу та сфери культури додатково придбали по два комплекти шахів та шашок, а також за власної ініціативи замінили тюль на вікнах, аби приміщення було більш затишним.

Відтак, місцевий будинок культури  став місцем відпочинку молоді та підростаючого покоління.

Дякуємо всім, хто виявив ініціативу та долучився до важливої справи зі створення комфортного простору для відпочинку.