Перебуваючи на водних об’єктах, необхідно дотримуватись правил безпечної поведінки

Дата: 17.05.2023 11:22

Про це нагадують фахівці Дністровського районного відділу управління ДСНС України у Чернівецькій області. З метою запобігання травмуванню й загибелі людей та профілактики порушень правил безпечного поводження на водоймах, рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальні заходи серед населення щодо правил безпечної поведінки на водних об’єктах громади.

Зокрема, фахівці закликають громадян, перебуваючи на воді, дотримуватись елементарних правил поведінки, не купатись та не пірнати у непристосованих для цього місцях, не заходити у воду у нетверезому стані.

Особливу увагу рятувальники звертають на необхідність здійснення контролю за перебуванням на берегах річок і ставків дітей. Вони закликають батьків у жодному разі не відпускати дітей самих купатись, не випускати їх з поля зору, дозволяти купатись лише у присутності дорослих.