"Вишиванка - рукотворна історія роду"

Дата: 18.05.2023 14:26

Сьогодні, у День вишиванки, у Сокирянському історичному музеї панувала по-справжньому патріотична атмосфера.

До закладу завітали найменші учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 міста Сокиряни, аби взяти участь у пізнавальному заході до Дня вишиванки «Вишиванка – рукотворна історія роду».

Допомогли школярикам поринути в прекрасний світ народної вишивки та провели пізнавальний екскурс в українські традиції, обряди, культуру та історію працівники Сокирянського історичного музею спільно із фахівцями Будинку народної творчості та дозвілля Сокирянської міської ради.

Українська вишиванка — це етнічний бренд, перевірений історією, візитівка та оберіг для українців, справжній культурний код, що зберігає традиції пращурів.

Нехай День вишиванки єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає натхнення!

Бережімо традиції! Любімо Україну!