При Сокирянській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.05.2023 11:41

Сьогодні, 22 травня, під головуванням заступника міського голови Оксани Бабій, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старостів окремих населених пунктів громади, представників профільних відділів міської ради та структур громади, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Сокирянській міській раді.

На порядок денний було винесено чотири питання, які попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей.

Зокрема, йшлося про надання висновків щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав та про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Вивчивши всі наявні матеріали справ, членами комісії ухвалено рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Розглянуті членами комісії питання будуть винесені на розгляд виконавчого комітету Сокирянської міської ради.