Трагічна втрата у Сокирянській громаді: обороняючи рідну землю від ворога загинув житель села Білоусівка, мужній захисник України В’ячеслав Васильович Загородний

Дата: 22.05.2023 17:44

Стрілець-санітар механізованого відділення бойової машини В’ячеслав Загородний отримав поранення несумісні з життям в районі села Богданівка, що на Донеччині, під час безпосередніх зіткнень з ворогом. Близько місяця військовий вважався зниклим безвісти, днями ж стало відомо, що боєць, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну – загинув…

В’ячеслав Загородний родом із Могилів-Подільського району, що на Вінничині  та тривалий час разом із родиною проживав у селі Білоусівка.

Працелюбний, добрий, щирий – таким Герой залишиться в пам’яті всіх хто його знав.

Сокирянська міська рада висловлює щирі співчуття матері полеглого воїна, дружині Наталії Василівні, синочку Денису, всім рідним, близьким, товаришам, бойовим побратимам В’ячеслава. Розділяємо ваше горе… Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

З вдячністю схиляємо голови перед відважністю, стійкістю та патріотизмом Героя-захисника.

Вічна пам'ять і вічна слава!