Для потреб комунальних закладів охорони здоров’я громади благодійники адресували гуманітарну підтримку

Дата: 26.05.2023 12:10

Гуманітарний вантаж, до якого увійшли витратні матеріали та ліки, надала Благодійна організація БФ «ГромадаХаб» в особі голови Лілія Бортич.

Медичні халати, рукавички, маски, лікарські засоби тощо передали для потреб КНП «Сокирянська лікарня» та КНП «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Дякуємо Благодійній організації БФ «ГромадаХаб» та безпосередньо її голові, депутату Чернівецької обласної ради Лілії Бортич та підтримку медичних установ громади! Адже це вже не перша допомога, спрямована задля організації надання якісних медичних послуг населенню.

Сильні разом!