Сокирянщина попрощалась із солдатом Юрієм Багрієм

Дата: 27.05.2023 13:22

Сьогодні, 27 травня, Сокирянщина попрощалась із солдатом Юрієм Багрієм.

В останню дорогу воїна провели у місті Сокиряни.

Віддати шану Герою, який загинув в бою за Україну, прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, перший заступник міського голови Іван Гангал та заступник міського голови Оксана Бабій, начальник Другого відділу Дністровського РТЦК та СП Іван Серебрянський та представники центру, небайдужі громадяни.

Начальник другого відділу Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Іван Серебрянський зачитав Лист пошани та скорботи Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського, який вручено рідним захисника на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ. Президент схиляється перед відвагою, стійкістю та патріотизмом Воїна, чинами якого уславлений Володимирів Тризуб.

Нагадаємо, Юрій Багрій загинув в районі населеного пункту Часів Яр, що на Донеччині, під час мінометного обстрілу окупантами.

Близькі та знайомі згадують про військового як про чуйну, добру і завжди усміхнену, доброзичливу людину… життя якої, на превеликий жаль, обірвалось у самому розквіті сил.

Вічна пам'ять і вічна шана Юрію Багрію!

Не забудемо!