Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 30.05.2023 15:03

Сьогодні, 30 травня, у Сокирянській міській раді, під головуванням міського голови Василя Козака, відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Участь в роботі взяли секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, заступник міського голови Оксана Бабій, секретар виконкому Ауріка Мойсеєнко, старости округів громади, керівники профільних відділів міської ради та структур громади.

В ході засідання опрацьовано близько трьох десятків питань порядку денного.

Зокрема, члени виконкому підбили підсумки весняного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів громади, погодили місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, заслухали звіт про роботу відділу регулювання земельних відносин та екології за І півріччя 2023 року.

Також, затвердили протоколи та акти з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території громади та внесли зміни до місцевого бюджету.

Окрім того, підтримали члени виконавчого комітету і питання, попередньо розглянуті  комісією з питань захисту прав дитини та питання, які стосувались соціальної сфери громади, підтвердили розподіл, видачу гуманітарної допомоги.

В ході роботи опрацьовано і ряд організаційних питань.