У "Джурі" сьогодні змагались учні середньої вікової категорії закладів освіти Сокирянської громади

Дата: 30.05.2023 15:41

Сьогодні, 30 травня, у І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») змагалися учні середньої вікової категорії закладів освіти Сокирянської громади.

За результатами – перемогу у загальнокомандному заліку здобули:

І місце - рій «Нова Січ» ОЗ «Білоусівський ліцей» (керівники: Цуркан Б.Б., Подгорний Д.І.);

ІІ місце - рій «Соколята» Сербичанської гімназії-філії ОЗ «Романковецький ліцей імені академіка К.Ф. Поповича» (керівник: Олійник Т.В.);

ІІІ місце - рій «Джемі» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Коболчин (керівники: Бурлака А.В., Гринюк А.А.).

«Джура» - спрямована на виховання підростаючого покоління фізично здоровим, міцним, загартованим, зі сформованим почуттям патріотизму, особистої та громадянської безпеки, засвоєними теоретичними знаннями та практичними навичками поведінки в екстремальних ситуаціях, творчим потенціалом та соціальною активністю, готовністю до виконання громадянського та конституційного обов’язку.

Тож вітаємо загартованих та міцних духом! Хай щастить!