Розглянуто питання щодо відведення місць (секторів) для почесних поховань на кладовищах Сокирянської міської територіальної громади

Дата: 01.06.2023 12:49

В ході чергового засідання виконавчого комітету міської ради розглянуто питання щодо відведення місць (секторів) для почесних поховань на кладовищах Сокирянської міської територіальної громади.

Зокрема, мова йде про поховання Почесних громадян та загиблих воїнів, які віддали життя за незалежність України. Спеціально відведені місця будуть облаштовані на кладовищах у кожному населеному пункті громади.

Рішення ухвалено з метою гідного вшанування Почесних громадян та полеглих воїнів російсько-української війни, які віддали життя за Україну.