На базі Дитячо-юнацької спортивної школи Всеукраїнського спортивного товариства «Колос» Сокирянської міської ради відбулись спортивні змагання приурочені Міжнародному дню захисту дітей

Дата: 02.06.2023 09:57

01 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, на базі дитячо-юнацької спортивної школи ВСТ «Колос» Сокирянської міської ради відбулась відкрита першість з баскетболу серед юнаків та дівчат, волейболу серед юнаків та міні-футболу. До участі у змаганнях долучились вихованці відділень школи сіл Білоусівка, Гвіздівці, Кормань, Шебутинці та міста Сокиряни.

Раді вітати переможців!

У змаганнях з волейболу І місце посіла команда відділення волейболу міста Сокиряни, тренер-викладач – Владислав Черней.  До складу гравців увійшли: Кіріл Федчишин, Даниїл Урсул, Віталій Серебрянський, Тарас Серебрянський, Даниїл Леленко, Даниїл Яремчук, Даниїл Руснак.

ІІ сходинка – у команди відділення волейболу села Білоусівка, тренер-викладач – Дмитро Подгорний.

У змаганнях з баскетболу серед дівчат першою стала команда БК «ЛІЦЕЙ» м. Сокиряни, гравці команди: Ярощук Тетяна, Даша Гладка, Влада Федишена, Анна Батюк, Ліана Толочна, Аня Рус, Лера Максимчук. Тренер-викладач - Орися Ярощук.

Друге місце - у команди «АДІДАС» ЗЗСО №1 м.Сокиряни, тренер - Олексій Козловський.

Першу сходинку серед юнаків посіла команда «АДІДАС» ЗЗСО № 1 м.Сокиряни, гравці команди: Максим Фоменко, Максим Пелепчук, Володимир Солодухін, Максим Панько, Андрій Фурник, Дмитро Мельник. Тренер - Олексій Козловський.

Другою стала команда БК «ЛІЦЕЙ» м.Сокиряни, тренер-викладач - Орися Ярощук.

У змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2010-2011 р.н., вигравши у своїх суперників, футболісти відділення ДЮСШ м.Сокиряни зайняли перше місце, тренер-викладач - Артур Рудь, склад команди – Дмитро Деміняца, Дмитро Богачук, Арсен Березан, Денис Кримінський, Даниїл Гладкий, Максим Цицулін, Станіслав Калуцький, Максим Чижо, Нікіта Варавко, Артем Кузик, Ігор Злий та Андрій Карп.

Друге місце посіла команда відділення ДЮСШ села Шебутинці, тренер-викладач -Іван Пержул на третьому місці футболісти відділення ДЮСШ села Гвіздівці, тренер-викладач - Михайло Барчук.

Кращим визнано:

• воротаря Ростислава Пержула - відділення ДЮСШ села Шебутинці
  • гравця Дмитра Богачука - відділення ДЮСШ міста Сокиряни.

Щиро вітаємо переможців, призерів та всіх учасників! Бажаємо мирного неба та нових звершень!