Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії про України

Дата: 04.06.2023 09:35

Шановні жителі Сокирянщини!

4-го червня ми вшановуємо пам'ять дітей України, які загинули внаслідок російського вторгнення.

Надзвичайно боляче усвідомлювати, що через ненависну руку окупанта гинуть маленькі громадяни, які щойно прийшли у цей світ та які вже планували як будуватимуть життя у своїй країні.

Внаслідок повномасштабної війни росії проти України, за даними Офісу Генерального прокурора, загинули майже п’ять сотень дітей та близько тисячі діток постраждали через збройну агресію російської федерації. І ці цифри не остаточні.

Долі сотень тисяч українських дітлахів покалічила російська агресія, адже війна неминуче впливає і на тих, хто залишається на території України.

Вшануймо душі загиблих дітей! Схилімо голови в глибокій скорботі та молімо Господа, щоб допоміг побороти ненависного ворога, щоб більше ніколи не гинули діти, щоб на українській землі запанував мир!

Вічна пам'ять!