Вихованці закладу дошкільної освіти №2 «Барвінок» міста Сокиряни долучились до обласного заходу «Ми діти твої, Буковино!»

Дата: 05.06.2023 15:05

Днями у місті Чернівці відбулась мистецька подія приурочена Міжнародному дню захисту дітей під назвою «Ми діти твої, Буковино!». Свої неповторні таланти на сцені «Юності Буковини» презентували дошкільнята із 15 громад Чернівецької області. Урочистий захід розпочали юні хлопчики та дівчатка – вихованці закладу дошкільної освіти №2 «Барвінок» міста Сокиряни.

Пишаємось талантами маленьких «барвінчат», які продемонстрували свої танцювальні здібності на обласній сцені.

За щирі емоції дітки отримали подяку  Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА та наплічники від спонсорів ЮНІСЕФ.

Вітаємо із дебютом! Бажаємо всім діткам щасливого дитинства та мирного неба!

Все буде Україна!