Сокирянська міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації Humanitäre Hilfe Korbach – Німеччина

Дата: 06.06.2023 16:22

Благодійна організація Humanitäre Hilfe Korbach, яка працює в Німеччині, вже неодноразово надавала гуманітарну підтримку Сокирянській міській територіальній громаді. Минулого року для потреб КНП «Сокирянська лікарня» благодійники спрямували багатофункціональні ліжка, меблі та засоби медичного призначення.

Нині, для закладів освіти громади, Humanitäre Hilfe Korbach забезпечили шкільні парти, стільці, меблі та засоби гігієни. Варто зауважити, що надане обладнання надійшло як гуманітарна допомога – безкоштовно. За кошти місцевого бюджету здійснено доставку вантажу з Німеччини. Отримані шкільні меблі буде розподілено для потреб закладів освіти громади.

Висловлюємо щиру вдячність Humanitäre Hilfe Korbach за надану гуманітарну допомогу.

Дякуємо всім, хто забезпечив логістику та сприяв у доставці вантажу до Сокирянської міської територіальної громади.

Ми високо цінуємо вашу підтримку та бажання допомогти.