Рідним захисника України Василя Мікіріна вручили державну відзнаку воїна …

Дата: 07.06.2023 12:52

Нашого земляка, вихідця із села Василівка, старшого сержанта Василя Миколайовича Мікіріна Указом Президента України нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Відзнаку брата отримала сестра військовослужбовця Марія Миколаївна. Орден вручив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

Василь Мікірін справжній Герой та вірний син своєї землі. Боронити східні рубежі Батьківщини від окупантів  воїн   пішов з початком антитерористичної операції - у 2014 році. Коли почалась повномасштабне вторгнення росії, 25 лютого, не очікуючи повістки, захисник став до лав Збройних Сил України і до останнього відстоював кожен клаптик рідної - української землі.

Загинув військовослужбовець 07 серпня в районі населеного пункту Піски Донецької області.

Вічна пам'ять і шана Василю Мікіріну та всім полеглим оборонцям України!

Низький уклін вам, Герої!