Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 13.06.2023 12:34

Сьогодні, 13 червня, під головуванням міського голови Василя Козака, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, секретаря виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старостів округів громади, керівників окремих профільних відділів міської ради, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

В ході роботи опрацьовано 4 питання порядку денного.

Зокрема, мова йшла про надання автомобіля та дизельного пального для потреб захисників України, про утворення комісії з прийняття рішень про надання або відмову у наданні соціальних послуг та звільнення окремих категорій громадян від плати за їх надання.

Також члени виконавчого комітету затвердили перелік соціальних послуг, які надаються комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Сокирянської міської ради та алгоритм  дій щодо надання соціальних послуг установою.