Підвищення рівня професійної компетенції працівників ЦНАП – як одна з важливих складових якісного та доступного надання адмінпослуг жителям громади та гостям краю

Дата: 14.06.2023 15:17

Наданню якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення був присвячений триденний семінар-тренінг, організований Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції, в якому взяла участь начальник управління – Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Сокирянської міської ради Олена Калінушка.

Захід проходив на Тернопільщині, за участю представників національної, регіональної та місцевої влади, представників Програми розвитку ООН в Україні, національних, регіональних та місцевих експертів з надання адміністративних послуг, представників ЦНАП із Вінницької, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей.

Учасники зустрічі ознайомилися із передовими інструментами управління якістю в процесі надання адмінпослуг, обговорили сучасні інформаційні технології, які використовуються в роботі ЦНАПу та зокрема з внутрішньо переміщеними особами, обмінювалися досвідом щодо побудови ефективної команди ЦНАпу в умовах кризових ситуацій та відновлення тощо.

Окрему увагу звернуто на покращення підходів надання якісних адміністративних послуг для громад області.

Начальник управління – Центр надання адміністративних послуг (Центр Дії) Олена Калінушка презентувала команду ЦНАПу Сокирянської міської ради та поділилася досвідом надання адміністративних послуг громадянам.