У Всесвітній день донора до здачі крові для порятунку життя долучились близько трьох десятків небайдужих жителів громади

Дата: 15.06.2023 09:45

14 червня у світі відзначали Всесвітній день донора. Не залишились осторонь такої важливої події і у комунальному некомерційному підприємстві міської ради «Сокирянська лікарня». Медики організували все необхідне для забору крові, потрібної для порятунку життя, передусім – наших захисників і захисниць, які  сьогодні, у надзвичайно важких умовах, виборюють наше майбутнє.

Загалом, до благої справи вдалось залучити близько трьох десятків людей – це небайдужі мешканці громади та самі працівники лікарні.

Медики зауважують, що лише 500 мл донорської крові може врятувати життя трьох пацієнтів.

Тож дякуємо всім донорам за важливу і таку потрібну, особливо в цей час, справу!

Ви вносите свою частку в нашу майбутню Перемогу!