У Сокирянській громаді триває реформування системи соціальних послуг

Дата: 15.06.2023 10:36

У Сокирянській громаді триває реформування системи соціальних послуг - на території функціонує комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», яка об’єднала три заклади соціальної сфери громади: територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Центр соціальних служб та Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю.

Перелік соціальних послуг, які надає Центр затверджено членами виконавчого комітету – на недавньому засіданні.

14 червня, на базі територіального центру соціального обслуговування, під головуванням директора Центру надання соціальних послуг Ірини Ісар, відбувся круглий стіл із фахівцями відділу соціальної роботи, який поповнився новими спеціалістами. В ході зустрічі особливу увагу звернуто на доступності соціальних послуг для жителів громади, адже працівник відділу соціальної роботи буде закріплений за кожним населеним пунктом.

Фахівці соціальної роботи отримали методичні рекомендації, обговорили аспекти надання базових соціальних послуг.