Ще два позашляховики попрямували із Сокирянської громади до захисників України

Дата: 20.06.2023 17:38

Позашляховик Hyundai Terracan передано для потреб однієї із військових частин Збройних Сил України, де проходять службу жителі Сокирянської міської територіальної громади.

Транспортний засіб було придбано за кошти, зібрані працівниками Сокирянської міської ради, старостинських округів громади, комунальних підприємств та установ міської ради.

Компактний кросовер SsangYong Kyron, який придбало товариство «ЛТЄ Фрут»,  попрямував для виконання завдань військовими в умовах підвищеної складності.

Перед відправкою до зони бойових дій, транспортні засоби було завантажено продуктами харчування, засобами гігієни, речами першої необхідності та медикаментами, потрібними  військовим.

Позашляховики доставлені з країн Європи. Їх ремонт та технічне обслуговування здійснено за кошти місцевого бюджету. Для доставки транспортних засобів до місця виконання бойових завдань Сокирянською міською радою надано пальне.

Сподіваємось, що передані авто допоможуть нашим захисникам виконувати поставлені завдання та наближати Перемогу!

Все буде Україна!