Надані благодійниками меблі вже розмістили у закладах освіти громади

Дата: 27.06.2023 10:27

На початку літа цього року Сокирянська міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації Humanitäre Hilfe Korbach – Німеччина.

Зокрема, благодійники, які вже неодноразово підтримували та надавали допомогу, спрямували для потреб закладів освіти громади меблі. Надані  парти та стільці розміщено на базі освітніх установ -  «Романковецький ліцей ім. академіка К.Ф. Поповича», «Михалківський ліцей», «Гвіздовецький ліцей», «Білоусівський ліцей», закладу загальної середньої освіти №1 міста Сокиряни та на базі закладу дошкільної освіти «Чебурашка» села Романківці.Оновлене обладнання вже встановлено в класних кімнатах та готове до роботи у новому навчальному році.

Дякуємо організації Humanitäre Hilfe Korbach за постійну допомогу та підтримку!