Черговий позашляховик попрямував із Сокирянської територіальної громади до захисників України, які боронять рідну землю від ворога

Дата: 27.06.2023 17:50

Сьогодні, 27 червня, Сокирянський міський голова Василь Козак передав захисникам України, які боронять українську землю від окупантів на Бахмутському напрямку, позашляховик Ford Ranger. У військовій частині Збройних Сил України, куди попрямувало авто, проходять службу жителі нашої громади.

Транспортний засіб придбаний за кошти зібрані працівниками Сокирянської міської ради та старостинських округів громади. Технічне обслуговування та ремонт авто здійснено за кошти місцевого бюджету. Для транспортування позашляховика до зони бойових дій Сокирянська міська рада також надала дизпаливо. Авто доставлено небайдужими жителями громади  із країн Європи.

«Транспортні засоби потрібні на передовій не менше ніж будь-яка інша військова техніка. Найчастіше вони допомагають рятувати життя наших захисників. Придбати авто високої прохідності – це найменше, що ми можемо зробити»  - зазначає міський голова Василь Козак.

«Ми всіма можливим і доступними нам ресурсами продовжуватимемо допомагати Збройним Силам України»- додає він.

Разом до Перемоги! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!

Хай оберігає Бог кожного захисника і захисницю!