Відбулась чергова двадцять восьма сесія

Дата: 29.06.2023 15:18

Сьогодні, 29 червня, відбулась чергова двадцять восьма сесія Сокирянської міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Василь Козак. На пленарне засідання прибули 24 депутати. Участь у роботі взяли голова Дністровської районної ради Олександр Янчак, секретар міської ради Любов Степаненко, перший заступник міського голови Іван Гангал, заступник міського голови Оксана Бабій, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, керівники окремих структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, старости округів громади.

Перед початком розгляду питань порядку денного присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих Героїв, які виборювали вільне та світле майбутнє нашої Батьківщини.

Відтак, в ході пленарного засідання мова йшла про:

• присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянщини»;
  • надання приміщень у користування для розміщення внутрішньо переміщених осіб-лікарів;
  • пункт тимчасового утримання безпритульних тварин на території Сокирянської громади;
  • умови надання соціальних послуг структурними підрозділами комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

Низка питань  стосувалась комунального майна та сфери земельних відносин. Зокрема, депутати проголосували за: надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; припинення права постійного користування земельною ділянкою відповідно до звернення; надання дозволу на викуп земельних ділянок тощо.

В ході роботи народні обранці також підтримали питання, які стосувалися затвердження та внесення змін до окремих Програм, які діють на території Сокирянської громади, затвердили прейскурант на платні медичні послуги, які надаються комунальними некомерційними підприємствами «Сокирянська лікарня» та «Сокирянська стоматологія», а також тарифи на платні соціальні послуги, які надаються Центром надання соціальних послуг.

Окрім того, внесено зміни до місцевого бюджету та встановлено ставки та пільги із сплати місцевих податків і зборів на території громади.