Близько двох десятків питань порядку денного розглянуто в ході чергового засідання виконавчого комітету

Дата: 29.06.2023 16:47

Під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, першого заступника міського голови Івана Гангала, заступника міського голови Оксани Бабій, секретаря виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, старостів округів громади та керівників профільних структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, сьогодні, 29 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На порядок денний було винесено близько двох десятків питань із різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, обговорено організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості юних жителів  Сокирянської громади влітку 2023 року та організацію харчування окремих категорій  дітей у закладах дошкільної освіти.

Приділено увагу стану розгляду звернень громадян міською радою за І півріччя 2023 року та підтверджено розподіл і видачу гуманітарної допомоги.

Частина опрацьованих питань попередньо розглянута комісією  з питань захисту прав дитини та     опікунською радою.  Йшлося також про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям громади відповідно до звернень та взяття на квартирний облік громадян.