20 випускників Сокирянського ліцею отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 30.06.2023 19:27

Сьогодні, 30 червня, Сокирянський ліцей відпустив у незвідане майбутнє 20 своїх випускників. Це креативні та мрійливі, сміливі та цілеспрямовані хлопці та дівчата, які вже завтра будуватимуть нову країну та творитимуть нову історію.

Урочисто привітати та розділити радість на свято до випускників завітала заступник міського голови Оксана Бабій.

«Не потрібно боятися труднощів, які будуть зустрічатися на шляху. Долайте їх сміливо! Вірте в себе, не бійтеся приймати рішення, будьте небайдужими і активними. А головне - будьте добрими і чесними людьми» - побажала Оксана Іванівна та нагородила «золотими» медалями за високі досягнення у навчанні трьох випускників закладу освіти.

Прощальний шкільний вальс та слова подяки для вчителів і батьків як свідчення закінчення чергового етапу у житті, а далі – незвідане майбутнє.

Тож зичимо випускникам 2023 року обрати свій шлях та успішно реалізувати усі задуми!

Віримо у нашу Перемогу, віримо у світле і щасливе майбутнє України!