Ще 72-м випускникам Сокирянщини урочисто вручено свідоцтва про повну загальну середню освіту

Дата: 30.06.2023 20:00

У непрості для України часи проходять цьогорічні випускні вечори у закладах освіти, адже українці продовжують жити в умовах війни… Це героїчний, але водночас такий складний період нашої історії.

Сьогодні наші захисники та захисниці продовжують обороняти незалежність та суверенітет нашої держави задля того, аби життя продовжувалось, аби у вільній, нескореній, квітучій Україні могли реалізувати себе підростаючі і прийдешні покоління.

30 червня, безтурботна і весела шкільна пора залишилась позаду ще у 72-х випускників Сокирянщини. Адже хвилююче прощання зі школою учнів 11-х класів відбулось ще у кількох закладах загальної середньої освіти громади: Василівському, Михалківському, Гвіздовецькому ліцеях та Грубнянському і Корманському навчально-виховних комплексах.

Щасливої світлої дороги винуватцям свята бажали перший заступник міського голови Іван Гангал, керуюча справами виконавчого комітету Ауріка Мойсеєнко, фахівці відділу освіти міської ради спільно із старостами.

Серед 72-х сьогоднішніх випускників - 6 володарів золотих медалей.

Шановні випускники, у добру путь! Хай ваша дорога буде осяяна миром, злагодою, турботою, здійсненням планів, щасливим майбутнім!

Віримо у нашу, таку омріяну, таку очікувану Перемогу!