Свідоцтва про повну загальну середню освіту сьогодні отримали ще 26 випускників Сокирянської громади

Дата: 01.07.2023 18:12

01 липня випускні вечори відбулись у Білоусівському ліцеї та Селищанському навчально-виховному комплексі.

14 одинадцятикласників Білоусівського ліцею відтепер обиратимуть свою самостійну дорогу у житті та впевнено крокуватимуть до поставленої мети.

Важливий шкільний документ отримали 12 випускників Селищанського навчально-виховного комплексу. Двоє з них нагороджені золотими медалями за високі досягнення у навчанні.

Винуватці свята приймали вітання від дирекції, фахівців відділу освіти, педагогів, батьків.

Сторінка насиченого шкільного життя залишилась позаду, попереду – багато нового і незвіданого…

Тож, дорогі випускники, завжди вірте в свої сили, майте свою мрію! Будьте надією та гордістю України!

В добру путь!