До уваги жителів міста Сокиряни та громади!

Дата: 04.07.2023 12:12

8-9 липня фахівці комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» спільно із представниками громадської організації «Дім Милосердя міста Хотин» будуть здійснювати вилов безпритульних тварин, які перебувають на вулицях міста Сокиряни, для їх подальшого розміщення на базі пункту тимчасового утримання безпритульних тварин.

Прохання до жителів міста Сокиряни у зазначені дні подбати про те, щоб ваші домашні улюбленці не перебували на вулицях міста без нагляду.

Звертаємось до жителів міста Сокиряни та громади, які підгодовують безпритульних тварин в місті Сокиряни, з проханням допомогти у здійсненні вилову тварин. Зокрема, звертаємось до волонтерів та небайдужих громадян, до яких тварини «йдуть до рук», з проханням доставити тварин у п'ятницю – 07 липня до притулку за адресою: м.Сокиряни, вул. Центральна, 83-А (територія асфальтного заводу).

Решту тварин буде вилучено з вулиць міста та розміщено на базі пункту тимчасового утримання з 8 по 9 липня.

У разі виникнення додаткових питань звертатись за телефоном: 068-07-71-123, з 08:00 до 17:00 год.

Будемо вдячні всім небайдужим громадянам за співпрацю. Не будьмо байдужими і разом подбаймо про безпритульних тварин.