Дата: 05.07.2023 12:27

З метою запобігання виникненню соціальної напруги та забезпечення якісного експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, в ході чергової двадцять восьмої сесії депутати Сокирянської міської ради прийняли рішення черговий раз звернулись до Чернівецької обласної військової адміністрації щодо необхідності проведення ремонтних робіт та робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у межах Сокирянської міської територіальної громади.

Мова йде про під'їзні шляхи до населених пунктів громади, які перебувають на балансі Чернівецької ОВА.

«Внаслідок постійного недофінансування, недотримання міжремонтних термінів, недостатньої підготовки доріг до зимового утримання, невиконання вкрай необхідних робіт по експлуатаційному утриманню, зокрема вчасного проведення капітального та поточного ремонту дорожнього покриття – автомобільні дороги зазнали значних руйнувань та перебувають у незадовільному стані. На сьогодні спостерігається посилене руйнування дорожнього покриття з утворенням ям, тріщин, просадок, гребінки та інших дефектів, що становить загрозу здоров’ю та життю учасників дорожнього руху» - йдеться в тексті звернення.

Тож депутати звернулись до Чернівецької ОВА, як балансоутримувача доріг загального користування місцевого значення, із клопотанням щодо проведення їх ремонту та забезпечення належного експлуатаційного утримання.

Про результати звернення жителів громади буде повідомлено додатково.