Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня працівників природно-заповідної справи

Дата: 07.07.2023 09:09

Шановні фахівці природно-заповідної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Одним із важливих напрямів природоохоронної діяльності є заповідна справа, яка покликана зберігати та дбайливо використовувати унікальні й типові куточки природи.

Наш Сокирянський край багатий на гармонійне поєднання водойм, лісів, полів, які відновлюють сили людини, дають натхнення та є домівкою для тисяч рослин і тварин. І завдання кожного жителя громади – берегти рідну землю, берегти первозданний вигляд унікальних куточків рідного краю.

Тож з нагоди професійного свята, зичу вам, шановні працівники природно-заповідної сфери, мирного неба, вагомих результатів діяльності, добробуту та душевної гармонії!

Здоров’я та сил вам у нелегкій та важливій праці!