Він любив життя та самовіддано боровся за свою країну: у Сербичанах вічний спочинок знайшов Герой Олександр Стефанко

Дата: 08.07.2023 17:07

Сьогодні, 08 липня, Сокирянщина попрощалась із воїном Олександром Геннадійовичем Стефанком, який загинув на Херсонщині під час виконання завдань із захисту Батьківщини.

Віддати шану захиснику України та провести в останню дорогу прийшли рідні, близькі, друзі, односельчани, перший заступник міського голови Іван Гангал, староста Сербичанського старостинського округу Михайло Братушко, представники Другого відділу Дністровського РТЦК та СП, небайдужі громадяни.

«Завдяки таким Героям як Олександр Стефанко, метр за метром звільняються території нашої Батьківщини від російських загарбників. Низький уклін та безмежна вдячність воїнові та його родині…» - зазначив перший заступник міського голови Іван Гангал та висловив щирі співчуття рідним та близьким полеглого оборонця.

Олександр Стефанко був не тільки вправним захисником своєї землі, але і творчою особистістю. Своє бачення світу він відтворював у музиці – грі на трубі. Мав музичну освіту.

Олександр назавжди залишиться доброю, світлою та життєрадісною людиною у пам’яті всіх, хто його знав, любив, поважав…

Поховали Олександра Стефанка у рідному селі – Сербичани.

Вічна пам'ять і вічна слава!

Навіки у наших серцях!

Спи спокійно, Герою!