Увага! Відбудуться велозмагання для школярів

Дата: 10.07.2023 09:09

12 липня, на День міста Сокиряни, за підтримки міського голови Василя Козака та відділу культури і спорту Сокирянської міської ради, за ініціативи мотоклубу «MFC SAMURAIS» та Молодіжної ради при Сокирянській міській раді, відбудуться дитячі велозмагання для школярів віком від 7 до 14 років.

Змагання проходитимуть на площі біля освітньо-мистецького центру в місті Сокиряни. Початок - 12 липня 2023 року, о 9:30 годині.

Переможці, у трьох вікових категоріях: 7-8 / 9-11 / 12-14 років, отримають цінні подарунки. Також усіх учасників заходу частуватимуть прохолодними напоями.

Для участі у змаганнях потрібно мати велосипед зі справними гальмами, спортивне взуття, головний убір, за можливості - велошолом.

Організатори змагань - мотоклуб «MFC SAMURAIS» та Молодіжна рада при Сокирянській міській раді, запрошують школярів віком від 7 до 14 років до участі.