На території Сокирянської громади почав функціонувати пункт тимчасового утримання безпритульних тварин «Дружня лапа»

Дата: 10.07.2023 17:23

Впродовж вихідних працівники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» спільно із представниками громадської організації «Дім Милосердя міста Хотин» доставили до прихистку, який знаходиться за межами міста Сокиряни, 44 тварини. Двом з яких вже вдалось знайти господарів.

Собаки забезпечені всім необхідним, зокрема, що стосується харчування та питної води.

Наразі роботи із облаштування пункту продовжуються.

Висловлюємо щиру вдячність керівнику громадської організації «Дім Милосердя міста Хотин» Юлії Попович за сприяння у вирішенні такої важливої для мешканців громади проблеми!

Залишається актуальною потреба у відповідальній людині, яка б виявила бажання займатись прихистком та суміжними питаннями на волонтерських засадах.

Тож кожен, хто бажає стати дотичним до благої справи може звертатись за номером: 097-485-1655.