Автівка для захисників України від небайдужих жителів міста Сокиряни…

Дата: 11.07.2023 11:42

Жителі Сокирянщини продовжують підтримувати воїнів української армії. Як свідчення тому – неодноразові спрямування транспортних засобів для потреб військовослужбовців.

Черговий раз адресувати допомогу захисникам рідної землі вирішила велика родина Володимира Гнатовського із міста Сокиряни. Молодий підприємець придбав для мужніх хлопців автомобіль марки «Kia Sorento».

Автозапчастини, потрібні для ремонту автівки, закупили за кошти місцевого бюджету, технічне обслуговування безкоштовно здійснили  працівники станції технічного обслуговування підприємця Ігоря Серебрянського.

В комплект до автомобіля Сокирянська міська рада надала комплект гуми та два електрогенератори.

Транспортний засіб стане помічником у виконанні бойових завдань для військовослужбовців, зокрема і тих, які родом із Сокирянської громади. Найближчим часом авто доставлять на «передову».

Варто зазначити, що це не перша автівка, яку багатодітна сім’я Гнатовських спрямувала на допомогу відважним воїнам.

Дякуємо Володимиру та його родині за участь у наближенні нашої перемоги!  Дякуємо працівникам станції технічного обслуговування підприємця Ігоря Серебрянського за постійну допомогу в ремонті та технічному обслуговуванні автомобілів, які прямують до військових!

Дякуємо за небайдужість та підтримку нашої армії.

Те, що ви робите – безцінно!

Сильні разом!

Віримо у наших захисників!