Звернення Сокирянського міського голови Василя Козака з нагоди Дня міста Сокиряни

Дата: 12.07.2023 08:59

Шановні жителі міста Сокиряни та гості адміністративного центру громади!

У день Святих апостолів Петра і Павла Сокирянам виповнюється 357. Минуло сотні літ… З того часу багато чого змінилося, переродилося, реформувалося та незмінним залишається непоборимий дух працелюбних жителів, які бережуть минуле та закладають фундамент майбутнього.

Цьогоріч знову відзначаємо День міста в умовах воєнного стану, без урочистих святкувань та заходів, однак із вірою в краще майбутнє та нашу неодмінну Перемогу.

З нагоди свята щиро зичу вам, дорогі жителі міста та громади, міцного здоров’я та впевненості в завтрашньому дні! Хай Сокиряни завжди залишаються затишним куточком, який подарує яскраву мрію та світлу надію!

Із вірою в краще!

Миру та благополуччя кожному дому!