У Сокирянах відбулись велозмагання серед школярів, приурочені Дню міста

Дата: 12.07.2023 15:54

Насиченим, активним та цікавим виявився сьогодні день для юних велосипедистів міста Сокиряни. Адже школярі віком від 7 до 14 років долучились до дитячих велозмагань, які відбулися на території освітньо-мистецького центру з нагоди Дня міста.

Турнір серед завзятих любителів спорту вдалось організувати за підтримки міського голови Василя Козака та відділу культури і спорту Сокирянської міської ради, за ініціативи мотоклубу «MFC SAMURAIS» та Молодіжної ради при Сокирянській міській раді.

Допомогли із професійним підходом до змагань та забезпечили супровід учасників під час виконань завдань вчителі фізичної культури Сокирянського ліцею Любов Космачук та Орися Ярощук.

«Ви – наше майбутнє! Бажаю всім учасникам позитивного настрою та гарних здобутків! Пам’ятаймо ціну нашого спокою сьогодні!» - звернувся до учасників змагань міський голова Василь Козак.

У підсумку у трьох вікових категоріях – 7-8 / 9-11 / 12-14 років було визначено дев’ять переможців, які посіли І, ІІ та ІІІ місця.

Велосипедисти, які здобули переможні бали, отримали цінні подарунки від Сокирянської міської ради та мотоклубу «MFC SAMURAIS».

Варто зазначити, що в ході заходу проведено благодійний збір на потреби Збройних сил України.

Тож дякуємо всім, хто долучився до організації велозмагань та взяв участь у турнірі!