Як отримати витяг з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання

Дата: 14.07.2023 15:34

Оформити шлюб, отримати ID-картку чи закордонний паспорт, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання. Для власників паспортів-книжечок та ID-карток таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади.

Якщо ви прописані в місті Сокиряни, то витяг з РТГ можна отримати в ЦНАП Сокирянської міської ради.

Якщо ваше місце проживання зареєстровано в селі, яке знаходиться на території нашої громади, вам потрібно звернутися до старостинського округу для отримання даного документу.

Також ви можете самостійно оформити витяг на порталі «Дія».

Витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однокову юридичну силу.

Зверніть увагу, що для підтвердження інформації про місце проживання, зареєстроване до 01 грудня 2021 року, особа може подавати відомості про місце проживання, що були внесені до:

• паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки;
  • паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі епаспорта або е-паспорта для виїзду за кордон;
  • витягу з реєстру територіальної громади.

Адреса ЦНАП (Центр Дії) Сокирянської міської ради: м. Сокиряни, вул. Грушевського, 6А.

Телефон для довідок:   098-885-80-22