Рятувальники нагадали громадянам правила відпочинку на воді

Дата: 20.07.2023 16:02

Днями фахівці Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС у Чернівецькій області  провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечного відпочинку біля водойм у селі  Непоротове.

Під час заходу рятувальники вкотре закликали краян, аби під час відпочинку дотримувались елементарних правил. Людям нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку. Під час спілкування особливу увагу надзвичайники приділили батькам із дітьми.  Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих. Окрім того, рятувальники розповіли правила надання першої допомоги потопаючому.

Усім відпочивальникам, з ким вдалося поспілкуватись, фахівці служби ДСНС вручили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпеки на воді та екстреного номера Служби порятунку «101».