Президент України відзначив орденами «За мужність» ІІІ ступеня трьох наших земляків – посмертно

Дата: 20.07.2023 11:10

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденами «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені солдати: Микола Іванович Скутельник, Олексій Прокопійович Гимплюк та Сергій Володимирович Гладкий.

Микола Скутельник – уродженець села Коболчин. Загинув під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області. Відзначений відповідно до Указу №121/2023.

Олексій Гимплюк – вихідець із села Ожеве. Поліг внаслідок стрілецького бою на території населеного пункту Яковлівка Донецької області. Відзначений відповідно до Указу Президента України №438/2023.

Сергій Гладкий – житель села Селище. Під час виконання бойового завдання боєць отримав несумісні з життям порання – внаслідок мінометного обстрілу. Сталось це в січні цього року в районі населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області. Відзначений відповідно до Указу Президента №436/2023.

Дякуємо за захист! Дякуємо за подвиг!

Вічна пам'ять і слава полеглим воїнам!

Слава Україні! Слава її Героям!