Не діждався свого 50-річчя захисник України, наш земляк Віктор Вікторович Василіка

Дата: 19.07.2023 09:45

Сьогодні, 19 липня, своє 50-річчя мав би відзначити мужній воїн Віктор Василіка. Військовослужбовець загинув у травні 2022-го року, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу селища Кам’янка Донецької області.

Віктор Василіка родом із села Кулішівка, близько 25-ти років разом із сім’єю проживав у місті Маріуполь. Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну оборонець перевіз родину на свою малу Батьківщину та пішов захищати Україну від загарбників.

На превеликий жаль, підступний ворог відібрав його життя…

Схиляємо голови в пам'ять про відважного захисника України Віктора Василіку та всіх полеглих воїнів, які віддали життя за Україну!

Вічна слава, вічна шана!