Шановні жителі та гості Сокирянської громади!

Дата: 21.07.2023 10:14

Черговий раз звертаємо вашу увагу, що на території Чернівецької області, зокрема і Сокирянської громади, з 00.00 до 04.00 год., діє комендантська година.  У визначений час мешканцям краю необхідно залишатися вдома.

Окрім того, відповідно до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", у нічний час, із двадцять другої до восьмої години забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Наголошуємо, що згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора» забороняється на території України публічне виконання, публічний показ, публічна демонстрація, публічне сповіщення (доведення до загального відома, в тому числі через будь-які засоби зв’язку таким чином, що будь-яка особа може отримати до них доступ з будь-якого місця і в будь-який час за її власним вибором) фонограм, відеограм та музичних кліпів, які: містять зафіксоване виконання музичного недраматичного твору з текстом, здійснене співаком (співачкою), який є або був у будь-який період після 1991 року громадянином держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, за винятком колишніх громадян держави-агресора, які є або на момент смерті були громадянами України і не мають (не мали на момент смерті) громадянства держави-агресора, та/або вироблені фізичною особою та/або юридичною особою, яка на момент їх оприлюднення була, відповідно, громадянином або зареєстрована в державі, яку в будь-який час визнано державою-агресором.

Закликаємо жителів громади та гостей краю, особливо відпочивальників на річці Дністер,  дотримуватись норм чинного законодавства та поважати подвиг українських воїнів, які щохвилини виборюють майбутнє України, поважати родичів та близьких тих захисників, які полягли у боях за Україну!