Сокирянську громаду відвідали народні депутати України Валерій Божик та Володимир Козак

Дата: 21.07.2023 11:12

Спільно з міським головою Василем Козаком, Валерій Іванович та Володимир Васильович  побували на об’єктах соціальної сфери. Особливу увагу приділено закладам, які облаштовуються для тимчасового розміщення та проживання внутрішньо переміщених осіб.

Як зауважує Валерій Іванович, необхідно максимально підготуватись до початку осінньо-зимового сезону та, в першу чергу, облаштувати місця для компактного проживання ВПО, які можна буде оперативно використовувати у разі потреби.

В ході зустрічі обговорено окремі питання функціонування громад, зокрема, законодавчі зміни щодо єдиного податкового навантаження та інших питань у сфері земельних відноси, управління комунальним майном. Йшлося також про функціонування поштових відділень в сільських населених пунктах та про створення умов, необхідних для функціонування та розвитку релокованого бізнесу на території громади.