Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 24.07.2023 16:23

Сьогодні, 24 липня, під головуванням Сокирянського міського голови Василя Козака, за участю заступника міського голови Оксани Бабій, старостів округів громади, керівників окремих структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На порядку денному розглянуто близько двох десятків питань із різних сфер життєдіяльності громади.

В ході засідання, члени виконавчого комітету підтримали питання внесення змін до місцевого бюджету на 2023 рік, а також питання щодо передачі автомобіля для потреб Збройних сил України.

Окрему увагу приділено проектам рішень, які стосувались захисту прав дітей, попередньо опрацьовані профільною комісією.

Розглянуто також питання у сфері соціального захисту населення, управління комунальним майном, благоустрою території. Також члени виконкому розглянули питання, попередньо заслухані членами опікунської ради.