Сокирянщина славиться своїми рибалками...

Дата: 25.07.2023 12:43

Щорічно, кожну другу неділю липня, в Україні відзначається День рибалки. Походженню цього професійного свята сприяв активний розвиток риболовства в країні. Славиться своїми рибалками і Сокирянщина!

Так, з нагоди свята Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОВА відзначило Подякою трударя водного господарства, жителя села Романківці Анатолія Васильовича Тарабузана, подякувавши орендарю ставків за багаторічну наполегливу працю, значний особистий внесок у збереження та примноження рибних запасів Буковини.

Подяку Анатолію Васильовичу вручив міський голова Василь Козак в ході чергового засідання виконавчого комітету. Василь Васильович висловив слова щирої вдячності працьовитому жителю громади за клопітку працю та розвиток рибальства краю.